FITFENIX.CZ
Fitness Praha pilates
Lenka Schwarzerová
602 159 815
lenka@fitfenix.cz
Plickova 553
Praha 4 - Háje

POHYBOVÉ STUDIO FÉNIX cvičení

DRUHY CVIČENÍ

Kruhový trénink

vynikající prostředek ke zpevnění vašeho těla, redukci hmotnosti a ke zlepšení vaší fyzické kondice. Cílem tohoto cvičení je udržet vaši tepovou frekvenci v zóně, který je optimální pro spalování tělesného tuku. Po krátkém aerobním zahřátí následují 1-2 cykly jednouduchých cviků s pomůckami, při kterých jsou střídavě zapojovány jednotlivé tělesné partie.

P- Class

cvičení zaměřené na problémové partie (boky, hýždě, břicho), po 15 minutách aerobního zahřátí pokračujeme posilováním s různým nářadím.

AE - Class

obdoba P CLASS s větším podílem aerobního cvičení, méně posilování.

Body styling

toto cvičení je určeno těm, kteří chtějí postupně formovat svaly celého těla.

Pilates

cvičební systém, který rovnoměrně posiluje tělo a zlepšuje jeho držení. Důraz je přitom kladen na správné dýchání, koncentraci, kontrolu pohybů, přesnost a plynulost cviků. Cviky se zaměřují na posílení tzv. silného centra (oblast beder, břicha od pupku dolů a hýždí), ze kterého všechny pohyby vycházejí.

Ballantes

aerobní cvičení s malými míči (overbally) zaměřené na zpevnění zad a protažení. Vhodné pro začátečníky i klienty v každém věku.

Začínáme cvičit

cvičební program pro včechny, kteří se chtějí naučit základům správného posilování. Naučíme vás správné držení těla, efektivní dýchání, jak zapojovat požadované svalové skupiny a vše další důležité pro "zdravé" posilování.

Optimalizace webu        Zabezpečení Schwarzer         Jablotron        © 2010 - 2014